2013

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Lydnadsklass II Fagersta BK 2013-10-05
Förare:

Resultat:

Placering:

Ingela Gustavsson

160 p (1:a pris)

Chiltanas Good As Gold Utställning Rasspecial Norrköping 2013-09-22
Förare:

Resultat:

Placering:

Iréne Jonsson

Excellent

BKL 4

Chiltanas Good As Gold Mt Sandviken 2013-09-21
Förare:

Resultat:

Iréne Jonsson

KORAD 530 p

Askelons Jänta Lydnadsklass III Matfors BK 2013-08-24
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

287 p (1:a pris) LPIII

1:a

Lacost Lydnad Elit Matfors BK 2013-08-24
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

281,5 p (1:a pris)

1:a

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Appell Spår Hedemora BK 2013-08-17
Förare:

Resultat:

Placering:

Ingela Gustavsson

253,5 Poäng / Uppflyttad

1:a

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Lydnadsklass II Fagersta BK 2013-08-15
Förare:

Resultat:

Placering:

Ingela Gustavsson

156 p (2:a pris)

3:a

Lacost “Lowa” Elit Lydnad Fagersta BK 2013-08-15
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

292,5 p (1:a pris)

1:a

Jinx Tsu Tey ”Rune” Lägre Sök Borlänge BK 2013-08-11
Förare:

Resultat:

Placering:

IngaBritt Persson

490 Poäng / Uppflyttad

3:e plac.

Askelons Jänta Utställning Askersund SKK 2013-08-10
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

Exc / CK / CERT

2:a Bästa Tik

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Lydnadsklass I Valbo BK 2013-07-19
Förare:

Resultat:

Ny titel:

Ingela Gustavsson

176 p (1:a pris)

LPI

Askelons Jänta Lägre Spår Heby BK 2013-07-07
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

526,5 Poäng / Uppflytt

1 av 10 ekipage

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Lydnadsklass I Avesta BK 2013-06-12
Förare:

Resultat:

Placering:

Ingela Gustavsson

165 p (1:a pris)

Askelons Jänta Appell Spår Falu BK 2013-05-09
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

294 Poäng / Uppflytt

2 av 6 ekipage

Chiltanas Good As Gold Lägre Spår Skultuna 2013-04-27
Förare:

Resultat:

Placering:

Iréne Jonsson

371,25 poäng

Godkänd

Chiltanas Fancy Face “Lizzie” Lydnadsklass I Fagersta BK 2013-04-27
Förare:

Resultat:

Placering:

Ingela Gustavsson

166 p (1:a pris)

Lacost “Lowa” Elit Spår Värnamo BK 2013-04-27
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

532,75 Certpoäng

3:a av 7 ekipage
3:a Rasmästerskap Elitspår 2013

Lacost “Lowa” Elit Lydnad Värnamo BK 2013-04-27
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

212 p (3:a pris)

1:a av 3 ekipage
Rasmästare Elitlydnad 2013

Askelons Jänta Lydnadsklass III Värnamo BK 2013-04-27
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

264,5 p (1:a pris)

1:a av 6 ekipage
Rasmästare Klass III 2013

Chiltanas Good As Gold Rallylydnad Forts.klass Fagersta BK 2013-04-06
Förare:

Resultat:

Placering:

Ny titel:

Iréne Jonsson

75 Poäng

Godkänd 6:a

RDL F

Chiltanas Good As Gold Mt Bro-Håbo 2013-03-24
Förare:

Resultat:

Iréne Jonsson

Exteriörbeskrivning Godkänd

Askelons Grym Lydnadsklass II Nedansiljans BK 2013-03-23
Förare:

Resultat:

Placering:

Nice Mattsson

1:a pris

Askelons Jänta Lydnadsklass III Fagersta BK 2013-03-09
Förare:

Resultat:

Placering:

Ann Landberg

280 p (1:a pris)

1 av 9 ekipage

Noraå Bruks Vivace ”’Runa” Rallylydnad Forts.klass Fagersta BK 2013-02-09
Förare:

Resultat:

Ny titel:

Irene Jonsson/Thomas Ehlén

Godkänd 96 poäng 5 plac

RLD F (Diplom och uppflytt till avancerad)